TRASA

POPIS TRATI
Prvních pár metrů závodu povede po oválu okolo házenkářského hřiště. Po výběhu z vrat poběžíme kousek po štěrkové a asfaltové cestě, než prudce zahneme do lesa po pravé straně. Tady si užijeme kus opravdového lesního trailu – nezapomeňte pořádně zvedat nohy, ať nezakopnete o kořeny stromů (vlastní zkušenost 🙂 ).

Po výběhu z lesa pokračuje cesta do mírného kopce k fotbalovému hřišti, kde se uhne doleva a poběžíme kolem bývalé skládky. Po zdolání pár kopečků nás čeká přeběh silnice, který bude pod dohledem jednoho z dobrovolníků. Silnice je málo frekventovaná, přesto prosím dbejte zvýšené opatrnosti.

Cesta pokračuje po poli a z kopce dolů lesem až k rozcestníku Matylda, kde se napojí na červenou a vede až na okraj Vranovic. Po seběhnutí kopce se trať stočí doprava a budete zhruba v půlce závodu. Užijeme si chvíli rovinku v lese, a pak dostanou nohy pořádně zabrat při výběhu několika lesních kopečků.

Poté nás čeká přeběh silnice a napojením na modrou cyklostezku. Z té se dostaneme opět k fotbalovému hřišti a odbočujeme doleva směrem k Ultramarince. Pak nás čeká seběh do lesa a proběhnutí některých lehčích úseků MTB trasy. Nakonec návrat na hřiště TJ SOKOL STUPNO zadními vrátky. Posledních 150 metrů finišujeme po oválu a před Sokolkou čeká zasloužený cíl.

Mapu si můžete prohlédnout také zde:

pravidla

Pravidla závodu naleznete ZDE.

ADRESA

TJ Sokol Stupno 
Stupno 232
338 34, Břasy

KONTAKT

Denisa Jelínková
e-mail:zavod@behstupno.cz
telefon:+420 737 417 912

Sociální sítě